На Рівненщині «рятували» Тунель кохання (ФОТО)

Рятувальники з Муляренком прибирали його від сміття

Сьогодні, 8 квітня, співробітники Служби порятунку Рівненщини долучилися до загальнообласної весняної толоки перед Великоднем. У ній взяли участь рятувальники всіх підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області, що сьогодні вільні від несення служби, повідомляють в ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Під час толоки в населених пунктах області працівники ДСНС разом з представниками органів державної вади та місцевого самоврядування, громадськими активістами та всіма небайдужими громадянами провели прибирання територій місць масового відпочинку, парків та скверів, пам’ятних місць і меморіалів, дитячих і спортивних майданчиків тощо.

Прибирали і знаменитий Тунель Кохання в смт. Клевань Рівненського району. Допомагали рятувальникам представники влади на чолі з головою ОДА Олексієм Муляренком. Разом вони очистили навколишню територію від сухої трави, листя й сміття, а також висадили 250 нових дерев. Окрім прибирання, рятувальники ще й обрізали аварійні й сухі гілки на деревах вздовж усього тунелю.

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень