Чиновники Рівненщини сьогодні замітали, садили, прибирали (ФОТО)

Словом, долучилися до всеукраїнської толоки

Як ми вже повідомляли, сьогодні рівненські рятувальники прибирали від сміття Тунель кохання у Клевані. Допомагав їм у цьому голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Разом з керівником Рівненської РДА Володимиром Пилипчуком, рятувальниками, селищним головою та мешканцями Клеваня посадили понад 250 молодих кленів і дерева горобини вздовж залізничної колії.

А у рівненському парку «Ювілейний» заклали Алею зеленого майбутнього. 50 молодих дубів висадили працівники департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА. До акції долучились громадська організація «Національний корпус» та небайдужі рівняни.

Від сміття та старих гілок держслужбовці звільнили Пагорб Cлави та прилеглу до нього паркову зону. Стала чистішою територія біля облдержадміністрації, навели порядок у сквері Припляжному та у районі школи №25.

Загалом до загальноукраїнської толоки долучилися більше 500 рівненських держслужбовців, повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Нагадаємо,  у Рівному є території, які б теж не завадило привести до ладу.

 

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень