ON-LINE

У Рівному представили детальний план забудови нового мікрорайону (ФОТО)

понеділок, 15 квітня 2019
Його розташують у західній частині міста біля гіпермаркету «Епіцентр»

Дмитро Котляров презентує детальний план

Новий район буде обмежений вулицями Макарова та Дубенською з основним під’їздом з продовженої вулиці Павлюченка. 

Детальніше розповів радник міського голови Рівного Дмитро Котляров:

Площа району 28.17 га. З них житлової забудови 21 - гектар (садибної забудови – 15,8 гектара, блокованої - 5,2 гектара), громадської забудови – 1,3 гектара.

 

Приблизно цей мікрорайон розрахований на 1550 людей.

За словами Дмитрав Котлярова, орієнтовно тут буде 160 ділянок для індивідуального будівництва і 190 – для зблокованої забудови. Планом забудови тут передбачений дитячий навчальний заклад на 80 дітей. Також інвестор погодився, щоб звести тут дитсадок, який Генпланом не передбачений. Окрім цього, у новому районі запланували два громадських центри: один - на в'їзді, другий - в центрі району.

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував це так:

Детальний план території (ДПТ) чим нам важливий? Якщо ми його зараз затвердимо, то ніхто навіть будинок не змістить. У нас в чому проблема виникала в Рівному по Щасливому і т.д.? Забудовували за Генпланом без ДПТ. Тому  й виник такий хаос. Тому прийняли рішення, що не буде детального плану – нічого ніхто не будуватиме. Якщо ми затвердимо цей детальний план, ніхто нічого не змістить навіть на метр. Отак, як там намічено по будинках, так і буде.

Міський голова каже, що поки на місці нового району - голе поле і це - приватна земля, у якої з півтора десятка власників.

Міський голова Володимир Хомко
 

До речі, як повідомляло раніше "Рівне вечірнє", цей новий мікрорайон матиме назву "Гармонія" і вже у ньому продають землю під котеджі. Офіційно власницею цієї земельної ділянки площею 28 гектарів є рівнянка Наталія Антонюк.

А насправді нібито за цим проектом стоїть Ярослав Лащук, колишній партнер відомого у Рівному бізнесмена-забудовника Олега Каштана. Лащука знають у Рівному як великого поціновувача коней — він був членом Всеукраїнської федерації кінного спорту.

 

Є зв’язок і між Лащуком та власницею землі Наталією Антонюк — вони були засновниками обслуговуючого кооперативу «Садове товариство Західне», який уже припинив свою діяльність.

Нагадаємо, що раніше заступник міського голови Рівного Віталій Герман повідомляв, що план забудови нового мікрорайону має затвердити міськрада. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Василь Дивно... бо Дмитро Котляров не є сертифікованим архітектором чи містобудівельником і відповідно не має права бути розробником і керівником таких робіт.
  Чи розуміє це міська рада? Чи розуміє це голова, доручаючи справу випадковим людям?
  Та і чому не оголошено конкурсу на кращу проектну пропозицію мікрорайону? Невже корупція перемагає?

  Відповісти

Оголошення

 • Робота

  Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
 • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

  У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
 • Знайдено іноземні документи

  Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного