Діти у селі на Рівненщині отримають новий навчальний комплекс

Гімназія та дитсадок розраховані на 220 учнів

На Рівненщині збудують ще один навчальний комплекс. Школу та дитсадок для понад двох сотень дітей планують звести у селі Бронники Рівненського району.

За словами народного депутата України Юрія Вознюка, це буде навчально-виховний комплекс, схожий на той, що вже функціонує у Шпанові:

Це буде НВК: там будуть підготовчі групи для дітей дошкільного віку і буде школа. Так планується. 

 

Те, що там школа потрібна разом із садочком – це однозначно, оскільки будівля школи теперішньої – це десь приблизно 40-ві роки. Тому це є пріоритетним напрямком і ми будемо робити все можливе для того, аби реалізувати цей проект.

Навчальні заклади будуватимуть на вулиці Б. Хмельницького.

Кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації напередодні уже виділила районна рада. Цього року – це 200 тис. грн.

Крім того, до райдержадміністрації уже надійшли передпроектні пропозиції та попереднє бачення того, як освітні заклади виглядатимуть у майбутньому.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень