Половина учнів молодшої ланки не з’явилася у школу Рівного

Частина дітей захворіла, інших – не відпустили батьки

Фото ілюстративне

Від самого ранку батьківські чати у Вайбері буквально «розриваються».

Рівняни пишуть, що їхні діти погано почуваються: їх нудить, болить голова, а в деяких ще й піднялася температура. Здебільшого, це учні молодших класів рівненської ЗОШ №1.

Що трапилося, ми поцікавилися у директорки навчального закладу Олени Серветник. Вона каже, що захворіли далеко не всі діти, яких сьогодні немає на навчанні:

Зранку мені почали телефонувати батьки учнів перших класів,  що діти погано почуваються і не будуть на навчанні. Це були випадки по 5-6 учнів з класу. Але дуже швидко зараз поширюється інформація, тож вже невдовзі почали телефонувати інші батьки і питати, чи можна, щоб діти не йшли в школу, доки не з’ясується, чому цим дітям погано. Тобто не так багато дітей захворіли, просто батьки перестрахувалися.

Загалом до школи не прийшло близько половини учнів саме молодшої школи. А школярі 5-11 класів – на навчанні. Немає тих, хто поїхав, до прикладу, на змагання чи олімпіади, каже директорка.

Рівненська ЗОШ №1

У міському управлінні освіти вже поінформовані про цю ситуацію і чекають на офіційну інформацію від Держпродспоживслужби, яка нині працює у ЗОШ №1. Ось що з цього приводу розповіла заступниця начальника управління Катерина Сичик:

Керівниця закладу нам розповіла, що не прийшло чимало дітей. Вони рвуть і в них температура. Але поки що ми не можемо робити якихось висновків, що вони, до прикладу, потруїлися чи щось таке. Справа в тому, що не всі діти харчувалися у шкільній їдальні, тож до кінця не зрозуміло, звідки ці всі симптоми, і якого вони походження.

За словами заступника начальника обласного управління Держпродспоживслужби Олександра Костюка, спеціалісти ще працюють у ЗОШ №1:

Ми беремо змиви у шкільній їдальні, беремо проби харчових продуктів: і готових страв, і сировини. Ми поки не можемо сказати, що це. Адже треба провести дослідження і завершити обстеження самої їдальні. Результати у нас будуть протягом 3-5 днів.

Додамо, що точна кількість звернень до медиків стане відомою пізніше. Адже чимало батьків лише зараз ведуть дітей до лікарні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень