Через масове отруєння людей на Рівненщині поліцейські розпочали розслідування

У них виявили сальмонелу ентерітідіс

12 людей з харчовим отруєнням потрапили до лікарні. Про це ми писали тут:

На Рівненщині зросла кількість потерпілих, які, ймовірно, отруїлися смаколиками

Учора, 1 жовтня до поліції надійшло звернення від управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, що на території Березнівського району зареєстрували спалах кишкової інфекції.

Поліцейські встановили, що в період із 23 по 28 вересня до Березнівської лікарні із симптомами, характерними для харчового отруєння звернулося дванадцять осіб.

 

Усі вони є мешканцями міста Березне та сіл району.

З них четверо – малолітні, восьмеро — жінки та чоловіки віком від 20 до 60 років.

Наразі десятеро осіб перебувають на стаціонарному лікуванні, а двоє – на амбулаторному. Стан всіх пацієнтів задовільний.

Як пояснили потерпілі, вони їли кондитерські вироби, які придбали у магазині одного із споживчих товариств Березнівського району.

Поліцейські за цим фактом розпочали досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень