У Рівному поліцейські змагалися за першість у гирьовому спорті (ФОТО)

Напередодні у Рівному на стадіоні  «Олімп», в рамках Спартакіади серед спортивних колективів та навчальних закладів, відбулися змагання з гирьового спорту, в яких брали участь найсильніші спортсмени міста та області.

У заході взяла участь і збірна команда Головного управління Національної поліції в Рівненській області, учасником якою був інспектор третьої роти Управління патрульної поліції Ігор Мосійчук.

[media=60816] [media=60814]

«В результаті, наші колеги стали срібними призерами змагань у командному заліку, поступившись лише Національному університету водного господарства та природокористування, та абсолютними чемпіонами серед підприємств, установ та організацій

В особистій першості поліцейські посіли: 1 місце у ваговій категорії до 90 кг - Микола Фесюк, 2 місце у ваговій категорії понад 95 кг. - Сергій Фенюк, та 3 місце у ваговій категорії до 95 кг - Іван Абрамчук», – зазначає прес-служба Патрульної поліції Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ