У Рівному підприємці масово згортають свою діяльність

Через зміни у податковому кодексі

У Рівненському центрі надання адміністративних послуг нині «гаряча пора». За словами очільника ЦНАПу Віталія Германа, уже третій день поспіль до них масово звертаються підприємці II і III групи щодо закриття підприємницької діяльності.

Уже третій день поспіль по 200 підприємців на день звертаються з питання закриття підприємницької діяльності. Вони в принципі вели її формально, наскільки я розумію, є багато так званих «сплячих ФОПів». Тобто, він зареєстрований, а фактично реально кожен рік подає «нульову» декларацію. Президент підписав закон про внесення змін до податкового кодексу, відповідно до якого, працює підприємець чи не працює, він зобов’язаний сплачувати єдиний соціальний внесок, - каже Віталій Герман.

Прикметно, що незалежно від того, здійснює підприємець діяльність чи ні, до бюджету він щомісяця має перераховувати близько 700 гривень. Слід зазначити, що власне концепція державного бюджету на 2017 рік побудована із врахуванням цих надходжень. Віталій Герман запевняє, що попри масове звернення підприємців у ЦНАПі справляються із своєю роботою, надто тривалих черг тут немає. Прикметно, що працівники ЦНАПу, враховуючи ситуацію, у повному складі перебувають на робочих місцях до останньої хвилини перед закриттям. Поки скарг на надто тривалий прийом людей, за словами Віталія Германа, не було.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень