У Рівному підпалом автівок відомих осіб займається спеціальна група

Таке припущення висловив сьогодні під час брифінгу начальник Рівненського відділу поліції Василь Зелінський, коментуючи підпал Опеля журналіста і депутата Рівнеради Олександра Курсика. Зелінський стверджує, що автомобіль депутатові пошкодила група злочинців, які за вчинення збитків відомим особам отримують фінансову винагороду. Далі пряма мова:

– На превеликий жаль, є така група людей, які саме займаються в такий спосіб вирішенням певних проблем, які їх цікавлять, і до яких вони долучаються. Саму складову організаційну ми зараз прослідковуємо і намагаємося зібрати достатньо інформації і даних, які в майбутньому можуть інкримінуватися у вину цих осіб.

Також Василь Зелінський повідомив, що автомобіль Олександра Курсика був облитий паливо-мастильною речовиною. За цим фактом відкрите кримінальне провадження, за яким зловмисникам, якщо їх затримають, «світить» ув’язнення строком від трьох до досяти років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень