Рівненські спортсмени повернулися з Кропивницького з урожаєм медалей

Там проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, розумового та фізичного розвитку

У різноманітних дисциплінах змагалися 185 спортсменів.

Збірну команду Рівненської області представляли 11 спортсменів.

Спортсмени з ураженнями ОРА

Штовхання ядра

1 місце - Роман Новак F - 44 (підтвердив норматив майстра спорту України), тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.

2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

 

Метання диска

1 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

3 місце – Олег Товкач, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

 

Метання списа

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

3 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

 

Біг 100 м

2 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.

 

Біг 800 м.

1 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.

 

Спортсмени з вадами РФР

Біг 100 м

2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

 

Біг 200 м

2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

 

Стрибки у довжину з розбігу

3 місце - Холод Оксана, Т/F – 20, (виконала розряд КМСУ ), тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

Спортсмени з вадами зору

Біг 100 м

2 місце – Бондарчук Валентин, Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

 

Біг 200 м

2 місце – Бондарчук Валентин Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

 

Стрибки у довжину з розбігу

3 місце – Бондарчук Валентин, Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

 

Штовхання ядра

2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

 

Метання списа

2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

 

Метання диска

3 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Загалом вони здобули 9 золотих, 9 срібних та 5 бронзових медалей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень