У Рівному орудує банда вандалів (+ФОТО)

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, у Рівному невідомі вкотре здійснили черговий акт вандалізму на "Лебединці" – повністю знищили кілька сміттєвих урн.

Нагадаємо, в липні торік вандали також знищили близько 10 урн для сміття, а також зірвали навісний замок на будиночку для інвентаря, де комунальники зберігають лопати, мітли, віники та інший реманент, а потім усе це повикидали в озеро.

Варто додати, це не перший акт вандалізму на "Лебединці". Такі речі тут трапляються регулярно. Приміром, 19 травня торік біля озера "Трестом зеленого господарства" було встановлено кілька нових дерев'яних лав (на фото нижче). Наступного дня їх викрали і вивезли у невідомому напрямку. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень