У Рівному на вогнищі сьогодні спалять Жанну д’Арк

Про прем'єру рок-опери «Біла ворона» у прямому ефірі Радіо Трек говорили режисер-постановник Максим Голенко та балетмейстер Максим Булгаков

Сьогодні у Рівному вперше в Україні покажуть рок-оперу «Біла ворона» у супроводі живого оркестру. Про це в ефірі Радіо Трек розповів режисер-постановник Максим Голенко. Він зізнається, що це своєрідна унікальність для  цієї вистави:

 –  Первый раз этот спектакль идет в сопровождении живого оркестра. То есть, все что было до этого, это минусовки  были, и это, конечно, дает ощущение глобальности. Это огромная работа, проделанная дирижером Зиновием Кретом, он сам это все оркестровал. Это уникально достаточно. Ну и плюс мы попытались привязать этот спектакль к современности. Как - вы это увидите.   

Нагадаємо, що сьогодні у Рівненському облмуздрамтетарі відбудеться прем’єра рок-опери «Біла ворона», написаної поетом Юрієм Рибчинським і композитором Генадієм Татарченком.

Зауважимо, що спочатку була створена поема ще у 80-х роках, а вже пізніше виникла ідея зробити з неї рок-оперу.   

Запис усього інтерв'ю з режисером-постановником Максимом Голенком та балетмейстером Максимом Булгаковим слухайти нижче.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень