Рівненському зоопарку дадуть 1,5 млн гривень

Гроші підуть на утримання тварин та виплату зарплат

Рівненський зоопарк отримає понад 1,5 млн гривень на утримання тварин взимку та виплату зарплат . Це рішення розглянуть депутати Рівнеради на найближчій сесії. Директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк зазначив, що  коштів, які заробляє звіринець, вистачає лише на літній період:

Це програма щорічна, яка йде на утримання тварин та виплату заробітної плати, яку ми не можемо самі заробити протягом сезону.

Зокрема, голова бюджетної комісії Сергій Паладійчук підкреслив, що загальний бюджет зоопарку становить 6 мільйонів 215 тисяч гривень, відповідно звіринець просить у міста 4 частину від свого заробітку. Він зауважив, що проект важливий, оскільки це підприємство, згідно нової концепції брендінгу є "послом" міста Рівне. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень