Бійці АТО подарували прапор України «Вересу»

Вони розписалися на ньому та висловили підтримку команді

Бійці 40-ї артилерійської бригади, що нині несуть службу під Маріуполем, передали керівництву Народного Клубу «Верес» український прапор зі словами підтримки та вдячності, а також із власноруч намальованими на ньому клубними символами.

Про це повідомляє інформаційна служба «Вереса».

«Подарунок з лінії фронту передали військовослужбовці з Дніпропетровська, Львова, Івано-Франківська, Конотопа та інших міст і сіл України, які нині перебувають у зоні АТО», – зазначено в повідомленні.

До Рівного стяг привезли громадський активіст Зураб Кантарія, який працював у Маріуполі спостерігачем на виборах, та артилерист Володимир Міщук, котрий приїхав у рідний Клевань у дводенну відпустку.

 «Мені пощастило побувати на одній з домашніх ігор Народного Клубу. Дуже сподобалось, коли фани кричали «Слава воїнам АТО». Це дуже приємно було і просто захотілося віддячити», – розповів артилерист Володимир Міщук.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень