На Рівненській митниці провели обшук

А проти начальника відкрили кримінальне провадження

[media=50957]

Напередодні на Рівненській митниці провели обшук. У державній фіскальній службі зауважують, що проводили його спільно з прокуратурою. Дозвіл на його проведення дав Рівненський міський суд. В рамках кримінального провадження за фактом використання начальником Рівненської митниці ДФС Олегом Вавровським службового автотранспорту у власних цілях, не пов’язаних із виконанням службових обов’язків. За результатом обшуку вилучено речі та предмети, які мають значення доказів у кримінальному провадженні – повідомляють у ДФС.

Зауважимо, що під час обшуку на місце прибув сам Вавровський, який перебуває на лікарняному. На думку силовиків, на лікарняних він переховується, аби відтягнути термін розслідування кримінального провадження та в подальшому вплинути на його закриття. Також податківці звинуватили Вавровського у тому, що той намагався відібрати у слідчого речові докази.

Тож, за фактом втручання в діяльність працівників правоохоронного органу та завдання їм тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження.

Нагадаємо, Олег Вавровський раніше неодноразово заявляв про тиск на нього з боку вищого керівництва Державної фіскальної служби. До речі, наказ на звільнення очільника Рівненської митниці було оприлюднено вже кілька місяців тому. Проте офіційно він не звільнений саме через лікарняні.

[media=50958]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень