У Рівному на могилах полеглих героїв ставлять козацькі хрести

Так вирішили родини загиблих разом з міською владою

На могилах рівненських героїв Небесної сотні і воїнів, які полягли в зоні АТО, вже почали встановлювати пам’ятники. Ще на початку літа міська влада разом з рідними загиблих дійшли спільної згоди, що на всіх могилах треба встановити козацькі хрести. За словами директора спецкомбінату Миколи Володька, одна з надмогильних споруд вже стоїть на своєму місці:

- На сьогодні вже встановлена надмогильна споруда Герою України, Олександру Храпаченку. Найближчим часом ми поставимо ще.  Зараз якраз в роботі знаходиться Георгію Арутюняну буде встановлено надмогильну споруду і потім Опанасюку.

Нагадаємо, що Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк та Георгій Арутюнян загинули 20 лютого у протистояннях з силовиками на вулиці Грушевського у Києві. Усі вони посмертно отримали державну нагороду «Герой України».   

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень