У Рівному мірялися, чия рука сильніша

В спортивному залі комунального закладу «Рівненський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбулися змагання з армспорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту.

Помірялися силами всі бажаючі ветерани фізичної культури з міст, районів та ОТГ області, котрим вже виповнилося 40 років.

З року в рік такі змагання проводяться для  популяризації і подальшого розвитку армспорту в області, пропагування фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед ветеранів і, звісно, відбору учасників та формування з них команди для участі у Всеукраїнських змаганнях у 2018 році.

Одним з таких спортсменів є викладач фізичної культури Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, багаторазовий призер та переможець різноманітних спортивних змагань серед ветеранів Микола Трофимчук, який і цього разу переміг у абсолютній ваговій категорії, окремо на праву та ліву руку.

Призові місця відзначили дипломами, медалями та подарунками від організаторів.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram  

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень