Президент оржівського «ОДЕКа» отримав найвищу футбольну відзнаку

Президента ФК «ОДЕК» нагородили найвищою футбольною відзнакою України.

Мирон Чернецький отримав відзнаку Федерації футболу України - медаль «За Заслуги» та Почесну грамоту Асоціації аматорського футболу України «За вагомий особистий внесок у розвиток футболу України».

Під керівництвом Мирона Чернецького «ОДЕК» за 16 років виступів у чемпіонаті області жодного разу не залишився без медалей.

На рахунку оржівських футболістів 11 золотих, 2 срібні та 3 бронзові нагороди. У Кубку Рівненської області «ОДЕК» 9 разів вигравав трофей, ще 5 разів грав у фіналі. Також команда 5 разів здобувала Суперкубок Рівненщини. «ОДЕК» є 11-разовим володарем Кубка серед кращих команд Рівненської та Волинської областей.

На всеукраїнській арені ФК «ОДЕК» здобув «Срібну чашу» Кубка України серед аматорських команд. Оржівський колектив 5 разів ставав бронзовим призером чемпіонату України серед аматорських команд. Є володарем головного спортивного трофею – ЧЕМПІОН України серед аматорських команд 2013 року.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень