У Рівному мешканці будинку збунтувалися проти «Банку пива»

Вони вимагають закрити цю закусочну

Розташована закусочна у п’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Київській, 16. У закладі торгують пивом, яке розливають у пляшки. Мають на це ліцензію. Але сусіди по будинку поскаржилися міській владі, що відвідувачі закусочної розпивають пиво у їхньому дворі. Окрім цього, кажуть, заклад створює шум.

Представники міських управлінь торгівлі та громадського харчування, архітектури, Держпродспоживслужби та поліції побували у «Банку пива», щоб вказати власникам на проблеми, на які скаржилися мешканці. Адже, як пояснила начальник відділу міського управління торгівлі та громадського харчування Рівного Валентина Кухарець, закрити заклад не мають права:  

Сьогодні законодавчих підстав для закриття закладу нема. Ми їм це пояснили.

 

І ті питання, які мешканці порушили у  зверненні, вирішити їх можна і суб’єкту господарювання вони були пред’явлені.

 

Тобто вхід із дворової території в заклад закрити. Вона відразу це зробила.

 

Розвантаження проводити зі сторони вулиці Київської з центрального входу – також погодилась.

 

Ну там ще є проблема суміжної стіни між закладом ресторанного господарства і квартирою. Забезпечити звукоізоляцію – ми їм таку вимогу пред’явили. Думаю, що вона повинна найближчим часом це зробити.

За словами Валентини Кухарець, у закладі також грюкали вхідні двері. Тому власницю «Банку пива» зобов’язали поставити пом’якшувальні прокладки. Окрім цього, їй вказали на необхідність перемістити акваріум, оскільки у ньому мотор для насичення води киснем працював так, що було чути у сусідній квартирі.

Що стосується любителів вживати пиво на лавочках у дворі будинку, то, каже Валентина Кухарець, власниця «Банку пива» запевнила перевіряльників, що це роблять не їхні відвідувачі. Мовляв,  у двір приходять з інших закладів, яких багато в районі автовокзалу. Тож комісія вирішила доручити поліцейським постежити за цим двором.

Також через деякий час перевірку у «Банку пива» обіцяють повторити, щоб переконатися, що у закладі усунули проблеми, на які скаржилися мешканці.   

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень