Гіпермаркет Рівного оштрафували майже на 90 тисяч гривень

Відповідне рішення ухвалив господарський суд Рівненської області

Як повідомив патентний повірений України Юрій Трачук, 50 мінімальних зарплат, що дорівнює 80 тисячам гривень, суд вирішив стягнути з гіпермаркету "Велмарт", що належить ТОВ "Фудмережа"  і розташований у торговому центрі "Екватор". Причиною цього стало те, що у закладі

продавали підроблені акварельні фарби. Окрім цього, на них було зображення персонажів дитячого мультика "Маша і ведмідь", що порушує авторські права.

Сайт Радіо Трек писав про ці фарби у публікації У гіпермаркеті Рівного продають підроблені фарби.

Також 10%  від розміру присудженої судом компенсації гіпермаркет має сплатити до Держбюджету за бездіяльність у припиненні порушення, на яке йому вказали громадські активісти та поліція.

Позивалася з гіпермаркетом кіпрська компанія "Анімакорд ЛТД". Тож саме їй належить сплатити компенсацію у 80 тисяч гривень.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень