У Рівному колектори тероризують медиків перинатального центру

Це триває вже два місяці

Керівниця Рівненського обласного перинатального центру Вікторія Єнікеєва розповіла, що впродовж лютого-березня на телефонні номери приймального відділення та на приватні особисті телефони лікарів, медичного персоналу надходять численні телефонні дзвінки та sms-повідомлення від ТОВ «Таліон Плюс».

Інакше кажучи - це колекторська компанія.

Про це повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на ЧаРівне.

В результаті чимало пацієнтів  не змогли дотелефонуватись у приймальне відділення, а працівники закладу отримували повідомлення про збір коштів на погашення боргу нібито сина одного із лікарів.

Жодного відношення наш медичний заклад до вказаної особи та його боргу не має. Водночас такі незаконні дії колекторів дестабілізують роботу перинатального  центру та його лікарів.

 

Замість надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги вагітним та породіллям, які звертаються до медичного закладу, лікарі та медичний персонал змушені відволікатися на безпідставні телефонні дзвінки та sms-повідомлення колекторів.- розповідає Вікторія Єнікеєва.

Наразі, Рівненський перинатальний центр підготував заяву до поліції, де наголошують, що такими діями працівники ТОВ «Таліон плюс» вчиняють  кримінальні правопорушення, відповідальність за які передбачена ст. 182 КК України - порушення недоторканності приватного життя (незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу);  ст. 189 КК України  - вимагання; ст. 355 КК України - примушування до виконання цивільноправових зобов'язань.

 

А також у заяві йдеться про необхідність відкриття кримінального провадження стосовно працівників ТОВ «Таліон плюс», по факту порушення недоторканності приватного життя, вимагання та примушування до виконання цивільноправових зобов'язань.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень