У Рівному хочуть продати колишнє приміщення управління захисту прав споживачів

У центрі міста

Розташоване приміщення на вулиці Симона Петлюри, 5 і добре відоме рівнянам, зокрема, через розташований у його підвалі паб "Бочка".

Міськрада Рівного хоче приміщення на першому поверсі

включити до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, і продати з аукціону.

Його площа - понад 177 кв. метрів. При продажу у договір включать заборону на розташування у приміщенні ігрових автоматів та закладів грального бізнесу. 

Вже міськрада оприлюднила відповідний проєкт рішення. Його розглянуть на одній з найближчих сесій. 

Нагадаємо, що колись у цьому приміщенні було розташоване обласне управління захисту прав споживачів. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень