У Рівному двірник відлупцював жінку за розклеювання оголошень

Це трапилося у четвер вранці на перехресті вулиць Грушеського та Богоявленської

Близько 8-ї години патрульні помітили, як чоловік б’є жінку.

Охоронці порядку відразу втрутились у ситуацію та припинили конфлікт.

У ході розмови з'ясувалось, що 52-річний чоловік — працівник тресту зеленого господарства, а 33-річна жінка — безробітна, має лише тимчасовий заробіток.

Конфліктна ситуація виникла через те, що жінка розклеювала оголошення рекламного характеру на стовпах та парканах. Це помітив чоловік, який назвався двірником і зробив їй зауваження. Так як жінка не відреагувала, чоловік застосував фізичну силу.

Інспектори взяли пояснення в обох учасників конфлікту та у свідків цієї події. Жінка написала заяву про притягнення до відповідальності громадянина. Від медичного огляду на місці події відмовилась.

Окрім того, їй не вдалося уникнути відповідальності і за свої дії. Адже поліцейські склали на неї протокол за ст. 152 КУпАП (порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), - повідомляє Патрульна поліція Рівного.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень