У Рівному активісти «Авто Євро Сили» пікетували облавтодор (ФОТО)

З собою вони взяли автозапчастини

Кілька десятків активістів Рівненщини, залучившись підтримкою членів організації з Волині та Хмельницького, сьогодні прийшли під стіни облавтодору.

Пікетувальники розклали перед входом в установу пошкоджені на рівненських дорогах автомобільні запчастини.

Активісти вимагали звільнення директора Рівненського облавтодору Володимира Квачука.

Так як на робочому місці чиновника не виявилося (зараз він у відрядженні в Києві), активісти «Авто Євро Сили» попрямували до облдержадміністрації, де передали заступнику голови ОДА Ігорю Тимошенку лист-вимогу про звільнення Квачука.

На відповідь пікетувальники чекатимуть 10 днів, а у разі невиконання їхньої вимоги обіцяють перекрити міжнародну трасу.

Докладніше про це читайте завтра.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень