«Нас продали разом із квартирами». Рівняни пікетуватимуть суд

Там триватиме судове засідання

Мешканці квартир на Мельника, 16 та Волинської дивізії знову пікетуватимуть Рівненський міський суд.

Акцію протесту вони запланували на 30 травня. Нагадаємо, що десятки нових осель на початку 90-х люди отримали від держави. У 1993 році державне підприємство ДБК передало ці квартири у руки вже приватних власників. Нині квартири належать підприємсту «АМП ПЛЮС», чиїм керівником і засновником є Олексій Шлапак.

Нині він вимагає, аби мешканці нібито його квартир – виселялися. Або викупляли житло.

Останню гучну акцію біля суду рівняни влаштували наприкінці квітня.

30-го травня на 14-ту годину у Рівненському міському суді заплановане чергове судове засідання.

Мешканці гуртожитку на вулиці Мельника оскаржуватимуть договір купівлі-продажу, який держава уклала з приватними власниками у 93-му році, розповідає одна з мешканок спірних осель Надія Скорик:

Суддя Бардій розглядатимет скасування договору купівлі продажу від 11-го червня 93-го року за 9 квартир. В нас усіх різні адвокати, тому засідання буде лише по цих 9-ти квартирах. Тоді нас продали разом із квартирами без нашого відома. Ми вважаємо, що квартири наші, а продали їх незаконно.

Викупити ці квартири протягом 25 років мешканці не змогли з різних причин. Одні кажуть, що не мали грошей, інші – що їм не казали їх викупляти. Нині, за словами мешканців, Олексій Шлапак просить за всі квартири півмільйона доларів США.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень