Кілька десятків екс-силовиків зайшли до Рівненської ОДА вимагати перерахунку пенсій (ВІДЕО)

Його мали розпочати з 1-го січня 2018-го

Рівненські пенсіонери-силовики сьогодні знову пікетували приміщення облдержадміністрації. Їх обурює остання постанова Кабміну від 27 грудня, яка відтермінувала обіцяний перерахунок пенсій.

Його з 1-го січня 2018-го мали впровадити згідно з постановою Уряду №704, однак через те, що в держави не вистачає коштів на перерахунок, документ вирішили доопрацювати.

Натомість екс-службовці кажуть, що влада таємно хоче відмовитися  від збільшення пенсійного забезпечення.

Від місцевих органів самоврядування вони вимагали вплинути на процес впровадження перерахунку, говорить голова ГО «Справедливість і порядок», полковник у відставці Олександр Барабаш:

При зміні грошового забезпечення перераховуються пенсії всіх силовиків. Грошове забезпечення МВС змінилося з 1-го січня 2016-го року, а пенсіонерам  жодна область нічого не перерахувала. Тому ми прийшли сюди, аби це все було поставлено на місце і виконувалося Конституцією та Законом України. 

Кілька десятків екс-силовиків зайшли до приміщення ОДА, до них вийшов заступник голови держадміністрації Ігор Тимошенко.

Пікетувальники дали чиновнику в руки текст звернення до уряду, яке той пообіцяв направити в кабмін. Ще одна акція протесту в пенсіонерів запланована на 17 січня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень