Рівняни, яких виселяють з квартир, пікетували міський суд (ФОТО)

Відбулося засідання щодо одного з помешкань

Рівняни, яких виселяють з квартир, пікетували Рівненський міський суд. Це мешканці будинків на вулиці Мельника та Волинської дивізії, де 69 квартир, як виявилося, не належать їхнім жителям.

У 92-му році сім’ї з дітьми отримали ці оселі від держави, однак частина не встигла їх приватизувати.

Рівненське державне підприємство, яке надало ці приміщення, потім перейшло до рук приватних власників, які автоматично стали власниками квартир. Згодом 69 квартир стали власністю фірми АПМ +, яка вирішила виселити людей звідти й подала до суду. Понад три роки триває тяганина, розповідає Надія Скорик – одна з мешканок спірних помешкань:

В 15-му році суддя Діонісьєва виселила нас на вулицю з малолітньою дитиною. Нас продали в 93-му році разом з дітьми, у той час, як ми там рік жили. Ми подали апеляцію, суд лишив рішення попередньої інстанції без змін. Подали касацію, і Вищий суд відправив апеляцію на перерозгляд, але в той час АПМ + продало вже нас одному Феськову.

Тож до суду сьогодні Надія Скорик прийшла як відповідач. Підтримували її інші власники квартир.

Оселю рівнянки викупила особа на прізвище Феськов, яка через суд хоче теж виселити жінку звідки.

Суд проводила вже згадана суддя Наталія Діонісьєва, до якої надія Скорик висловила недовіру, тож протягом двох днів Рівненський міський суд змінить представника Феміди та продовжить розгляд справи.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень