У Рівному сталося жорстоке вбивство

Рівнянин пішов з дому і не повернувся

Минулого тижня, 21 квітня, до поліції звернулася жінка 36-річного рівнянина, вона повідомила, що чоловік пішов з дому і не повернувся. Деталі розповідає прес-офіцер Нацполіції Рівненщини, Марія Юстицька

У ході розшукових заходів рівнянина виявили мертвим у селі Обарів, учора, 26 квітня. Обгоріле тіло загиблого із явними ознаками насильницької смерті було замотано у килим та закидано сухою травою поблизу прибудинкової ділянки, де проживала покійна мати рівнянина. Відомо, що у Рівному він мешкав із дружиною та дитиною.


Нині правоохоронці встановлюють усі обставини події та особу, причетну до скоєння злочину. За цим фактом розпочато досудове розслідування  за статтею умисне вбивство, частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень