У рівненському супермаркеті охоронці побили чоловіка (ВІДЕО)

За словами потерпілого, це трапилося через зауваження на адресу персоналу

Як стверджує 32-річний Анатолій Місюра, бійка трапилося суботньої ночі у супермаркеті «Вопак», що на вулиці Київській, в районі 12-ї школи. За словами потерпілого, все трапилося через зауваження, яке він зробив продавцям, коли зайшов у магазин за молочними продуктами для дитини, яка в той час з дружиною чекали на Анатолія в машині:

 

- Я зайшов у супермаркет взяти дитині молочні продукти на ранок. Не було цінника на олії, я сказав про це продавцю. Потім я взяв бананів, яблук, підійшов до ваги, - а там немає чеків. Ну, я їм висунув такі претензії. Це ж законні претензії? І все, їм щось не сподобалось. Підійшов охоронець, махнув до мене головою. Я йому кажу: що ти до мене махаєш головою? І все, і вони зірвались і просто почали мене кулаками бити, прямо там, в торговому залі.

 

За словами Анатолія, бійка зафіксована на камерах спостереження. Між тим, бити його продовжили і в кабінеті, де камер вже не було. В результаті дружина рівнянина викликала поліцію, а сам чоловік потрапив у лікарню. Медики діагностували у Анатолія перелом носа, забій печінки, забій легені, численні садна обличчя та голови.

Анатолій Місюра надіслав Радіо Трек відео з тілесними ушкодженнями.

 

 

Своєю чергою, у супермаркеті кажуть, що Анатолій прийшов у торговий заклад уже з побоями. А його поведінку там називають неадекватною. З нами поспілкувався заступник директора департаменту безпеки мережі «Вопак» Василь Павлович:

 

- Зайшов в магазин, неадекватно поводився, обзивав працівників магазину грубою лайкою, матюкався. Я вважаю, що ніякої бійки, нічого не було. Людина прийшла подряпана, побита. Його запрошують, а він починає провокувати бійку.

 

Цією справою займаються правоохоронці і обидві сторони конфлікту покладають на поліцію свої сподівання.

Тим часом, потерпілий каже, що після виходу з лікарні звертатиметься ще й у прокуратуру. Більше того, як стверджує Анатолій, він не перший, хто постраждав у цьому закладі від рук охоронців. Тож, каже, шукатиме рівнян, які протрапили у подібну історію.

Водночас у магазині проведуть службове розслідування.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень