У районах на Рівненщині тепер зможуть проводити ПЛР-діагностику

Область отримала кошти для збільшення потужностей лабораторій

Рівненщина отримала кошти для обладнання додаткових лабораторій, де зможуть проводити ПЛР-діагностику. Йдеться про 10 мільйонів 400 тисяч гривень субвенції. Їх спрямують  на покращення потужностей не лише у Рівному, але й у районах, каже заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк.

Ми з фахівцями управління оцінюємо готовність щодо встановлення такого устаткування у громадах Рівненщини, а також можливості проведення такого обстеження. Обладнання отримає не кожний з районів, а лише ті, які зможуть обслуговувати як жителів свого, так і сусідніх районів, - зазначає Олена Гандзюк.

Найкращу матеріальну базу для цього мають Вараш та Сарни, у планах - оцінка потужностей у Дубно. Наразі триває процедура підписання договорів щодо постання обладнання, а також відповідності сертифікації. Серед основного обладнання, яке планують придбати, зокрема – ампліфікатори, автоматичні станції екстракції, ПЛР бокси, автоклав та інше.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень