У порожніх магазинах та офісах збираються облаштувати квартири

Працівники перейшли на дистанційну роботу, а житла бракує

Уряд Швеції вивчає питання переобладнання спорожнілих приміщень під житло, якого хронічно бракує. У такий спосіб збираються компенсувати дефіцит приблизно у 140 тисяч будинків. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

Дослідження показали, що приблизно п'ята частина шведських працівників унаслідок пандемії залишиться на дистанційній роботі. Відповідно, звільняться комерційні приміщення.

Власники багатьох магазинів також вирішили, що більше не потребують великих приміщень. А відмова від зайвих площ дозволяє заощадити на оренді.

Однак не всі об'єкти підходять для модернізації, наприклад, в окремі приміщення потрапляє мало сонця або вони розташовані надто близько до транспортних вузлів.

Суворі нормативи у сфері будівництва роблять зведення будинків у Швеції одним з найдорожчих в Європі. Податкові пільги за іпотечними кредитами, нульовий податок на нерухомість і серйозно регульований ринок оренди призвели до зростання цін для покупців житла і підвищили рівень заборгованості домогосподарств до граничних показників.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень