ON-LINE

У під’їздах багатоповерхівок рівнянам нагадують про борги

п'ятниця, 23 листопада 2018
За спожите тепло і гарячу воду

У під’їздах рівненських багатоповерхівок з’явилися списки боржників за тепло. Так «Рівнетеплоенерго» вирішило нагадати рівнянам про необхідність сплачувати за вже спожиті послуги. Втім, чимало рівнян збурилися цьому факту, адже на момент появи списку боржників дехто ще навіть не отримав платіжки за жовтень. Розповідає начальник відділу обслуговування абонентів «Рівнетеплоенерго» Олега Білеля:

Так, були скарги по деяких будинках у Рівному, що люди не отримали квитанції за тепло. Наші працівники перевіряли такі будинки. Проте факт відсутності платіжок підтвердився лише в одному будинку і за цією адресою відправлено дублікати квитанцій.

Директор "Рівнетеплоенерго" Олександр Корчинський

До слова, у список боржників, який вивішують у під’їздах, потрапили тільки ті рівняни, які мають борг більше ніж 500 гривень. За словами директора «Рівнетеплоенерго» Олександра Корчинського, таких споживачів нині небагато, адже зважаючи на погоду, у жовтні суми в квитанціях більшості споживачів поки невеликі. До слова, на сьогодні населення міста боргує за тепло і гарячу воду близько 97 мільйонів гривень.

Нагадаємо, з 7 листопада вартість опалення у Рівному зросла.  

Як підкреслює Олександр Корчинський, з рівнянами, яким важко платити за опалення, підприємство готове співпрацювати в індивідуальному порядку. Зокрема нині діє механізм реструктуризації боргів за попередні періоди. Проте очільник тепловиків наголошує на необхідності сплачувати поточні рахунки.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного