У першому за 23 роки офіційному матчі проти «Волині» рівненський «Верес» - виграв

Рахунок 2:0

«Верес» обіграв «Волинь» у рівненсько-волинському дербі.

Автогол Сергія Сімініна, точний удар Романа Мірошника і впевнена гра Богдана Когута на останньому рубежі допомогли «Вересу» святкувати перемогу у надпринциповому дербі!

«Верес» - «Волинь» - 2:0

Матч Чемпіонату України з футболу у 13 турі Першої ліги відбувся сьогодні у Млинові на стадіон «Колос».

Господарі дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Геннадій Пасіч навісив з правого флангу, а «ексвересівець» Сергій Сімінін у боротьбі з Ігорем Солдатом спрямував м'яча у власні ворота.

У середині тайму Артур Рябов отримав два попередження упродовж п'яти хвилин, залишивши «Волинь» у чисельній меншості.

А після перерви Сергій Сімінін знову зіграв за «Верес». Пасіч виконав кутовий, Сімінін продовжив політ м'яча на дальню стійку, а Роман Мірошник завершив комбінацію, пробивши у протихід Леванідову - 2:0!

«Волинь» одразу могла відіграти один гол. М'яч знайшов руку Мірошника у штрафному майданчику рівнян. Але Богдан Когут відбив удар Євгена Протасова із точки.

2:0 – «Верес» перемагає «Волинь» у дербі!