Підпалили сільський клуб у ніч проти неділі на Рівненщині (ФОТО)

На Дубенщині

Повідомлення про пожежу у селі Білоберіжжя рятувальники отримали від поліції третього листопада, о 00:05 годині.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області 

Відповідно до акту пожежників, ймовірною причиною загоряння є підпал.

 

 Розбивши віконне скло, невідома особа кинула у приміщення клубу легкозаймисту речовину. 

За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу, поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень