

У ніч проти п’ятниці у Рівному згорів позашляховик Audi Q7.
Невідомі підпалили автомобіль у приватному дворі на вулиці Малорівненська.
За фактом умисного пошкодження майна поліція розпочала розслідування. Як пояснила прес-офіцер обласного управління поліції Світлана Карачун, потерпілий не є бізнесменом чи підприємцем:
- Приналежності до професії у нас у зведеннях не було. Автомобілем користується 49-річний рівнянин. Внаслідок загоряння авто Audi Q7 вогнем знищено моторний відсік, багажне відділення, салон і пошкоджено кузов. За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України.
На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Футболіст, який засвітився на «п'яних вечірках», пояснив про «воювати до останнього українця» (ФОТО)
Три купюри, які притягують в гаманець гроші: народні прикмети
Чому зрілі жінки притягують молодих чоловіків, як магніт: Пояснення психолога
Яка страва, приготовлена 6 лютого, притягує бідність у дім: народні прикмети
Ксена вже не та: як змінилася за багато років зірка популярного серіалу (ФОТО)
У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:
11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте
На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.