У Рівному підпалили транспортний засіб (ФОТО/ВІДЕО)

Поліцейські розслідують інцидент

Повідомлення, що на вулиці Романа Шухевича обласного центру горить автомобіль, до поліції надійшло сьогодні, 18 серпня, близько 00:10.

На місці події поліцейські встановили, що транспортний засіб «Ford S-Max» був припаркований у дворі багатоповерхівок і належить 46-річному рівнянину.

 

Поліцейські вилучили сліди змиву із характерним запахом паливно-мастильних матеріалів.

За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу слідчі розпочали досудове розслідування і встановлюють осіб, причетних до злочину.

Про це ми писали тут:

Вночі у Рівному горів автомобіль (ВІДЕО)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В Рівному на Шухевича знову горить авто. Відео - @ira.hrytsiuk #rivne #рівне

Публикация от Rivne 1283 (@rivne_1283)

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень