У нового-старого нардепа з Рівненщини буде вища зарплата

Ніж досі

Нардеп Сергій Євтушок став першим заступником голови парламентського комітету. 

Про це повідомив у соцмережі Фейсбук:

Сергій Євтушок 6 хв · Притягнути народного депутата до відповідальності чи перевірити, як він дотримується норм етики?

 

Проконтролювати, як організована робота парламенту? Відтепер займатимемось цими і не тільки питаннями в Комітеті з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

 

Відсьогодні я став першим заступником голови комітету.

 

До речі, у заступника керівника комітету - зарплата вища, ніж у рядового нардепа.

Нагадаємо, що Сергій Євтушок став депутатом Верховної Ради останнього скликання у червні цього року. Він зайняв місце Ольги Бєлькової, яка склала мандат. А до цього був депутатом Верховної Ради 2014-2019 років. У ній був членом транспортного комітету.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень