У монастирі Дубна прощалися із сиротою, що воював на Донбасі

Чоловік хотів іти у ЗСУ, але у нього … зупинилось серце

Юрій Чечилюк воював за цілісність держави майже з початку війни. Пізніше була демобілізація.

Нещодавно він знову збирався на Схід, хотів підписати контакт з ЗСУ.

Не стало бійця ще минулого тижня, але про його смерть дізналися днями, адже жив чоловік сам. Принаймні так розповідають сусіди та волонтери.

- Дуже гарний хлопець був.

 

Ріс з мамою, яка померла 2 роки тому. І залишився сам.

 

Був в АТО, зараз мав йти на контракт, навіть медкомісію пройшов.

 

Але мав проблеми з серцем. Одружений не був, дітей немає, — розповідає сусідка.

Сьогодні, 11 грудня, у Дубенському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі відбулось прощання із бійцем. Про це повідомляє спільнота «Знай більше» у Фейсбуці.

Попрощатися із бійцем АТО в монастир прийшли його побратими, військові, добровольці, волонтери та місцева влада.

Поховали Юрія Чечилюка на Млинівському кладовищі.

З рідних залишилися дві тітки й дядько.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень