Пересувна виставка про Голодомор - нині у Дубні

Її можна побачити до кінця місяця

Національний музей Голодомору-геноциду передав до Дубна виставку «Сторожі правди». Вона присвячена Голодомору 1932-1933 років в Україні.  Експозиція складається із 10 світлин-банерів, де зображено очевидців геноциду українського народу та їх свідчення про ті страшні події.


Співробітники Національного музею здійснили експедиції до різних районів та міст України. Вони записали свідчення мешканців, які стали жертвами Голодомору. Спогади незнайомих між собою людей вражали, тому й виникла ідея створити виставку про свідків Голодомору.

Виставка перебуватиме у Дубенському міському будинку культури (місто Дубно, вул. Шкільна, 5) до кінця місця.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень