У міського голови просять забирати ліцензії у недобросовісних перевізників у Рівному

Нова петиція про «наболіле»

На сайті Рівнеради з’явилась нова петиція, яка стосується маршрутних таксі.

Рівнянин Роман Лукащук просить продовжити рух маршруток після 2-ої у Рівному.

Мотивує це тим, що ввечері важко виїхати із центру у спальні мікрорайони:

Ситуація в Рівному склалась така, що після 22.00 майже неможливо доїхати в спальні райони міста (Північний, Боярка, Тинне) з «центру» міста.

 

Пропоную позбавляти недобросовісних перевізників ліцензій на право провадження громадської діяльності з перевезення пасажирів; тих, кому вигідно випускати на маршрути автобуси тільки тоді, коли є пасажиропотік, щоб скосити побільше грошей.

 

Якщо їм щось не подобається - нехай на їхнє місце приходять ті, хто хоче працювати.

Збір підписів триває тут.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень