У маршрутках Рівного є квитки. Чому їх не дають пасажирам?

Помітив квитки у водія маршрутки викладач Острозької академії, громадський активіст Сергій Штурхецький

Сергій Штурхецький попросив собі у водія один квиток (на фото вгорі), чим здивував його. Це, пояснив журналісту Радіо Трек, була маршрутка №58.

Чому водії, маючи квитки, не видають їх пасажирам, ми запитали у президента Союзу перевізників Рівненщини Валентина Демчука і ось що почули:

Там декілька підстав цьому є. Одна із них – тому що у нас нема кондукторів. Ну і певна незручність водієві видавати ці квитки існує.

 

Друге питання, що перевізник перебуває, як правило, на спрощеній системі оподаткування, де видача квитків не є обов’язковою. Тобто якщо людина просить квиток, водій зобов'язаний його видати.

 

Насправді водії мають квитки. Вони зобов’язані вести книгу обліку цих квитків і так далі. Тобто це все відбувається. Але, ще раз кажу: спрощена система оподаткування не зобов'язує водія видавати кожному квиток.

Валентин Демчук погоджується, що при видачі квитків пассажирам був би точніший пасажирооблік. Але, каже президент Союзу перевізників, так само доводилось би доводити правильний він чи ні, чи всім пассажирам водій видав квитки. Та й, за його словами, пасажиропотік у маршрутках міста періодично вивчають і так.

Валентин Демчук каже, що не може зобов'язати водіїв видавати квитки пассажирам. Може лише рекомендувати. Бо, пояснює,

квиток є страховкою пасажира у разі нещасного випадку. І це прописано у законодавстві. 

На питання чи ризикує пассажир, не вимагаючи квиток, Валентин Демчук відповідає так:

Це не буде сильно залежати, оскільки квитки все одно наприкінці робочого дня списує водій, незалежно від того, чи взяв квиток пассажир. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень