Рівнянка поскаржилася на брудну й зі смородом маршрутку

Нею вона їхала сьогодні

Працівник видавничого дому ОГО Анна Малашкевич їхала сьогодні маршруткою "Рівне-Хмельницький", яка відправлялася з Рівного о 13.50. Враженнями від цього транспортного засобу поділилася у соцмережі Фейсбук:

2 год · Сьогодні мені довелося скористатися послугами компанії ПП АТП "ПоділляТур", це перевізник який надає послуги з пасажирських перевезень в Україні та за кордоном, в тому числі і на рейсі Рівне-Хмельницький, маршрутка за яким відправляється з нашого міста о 13.50.

 

Це просто жах! Їхала маршруткою "Рівне-Хмельницький" цього перевізника. Обірвані та брудні сидіння і сморід в автобусі. Я часто подорожую цим напрямком, але такі жахливі умови бачу вперше. Я не говорю про кондиціонер та телевізор, чистоту сидінь можна забезпечити?

На фото, викладених Анною Малашкевич, видно, що сидіння у маршрутці брудні й обірвані, також на них є пил:  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень