У розважальному закладі Рівного травмувалася дитина. Надати допомогу не було чим

Аптечки, щоб обробити рану, тут не виявилося

Сталося це у дитячому розважальному закладі "Курага", що у торгово-розважальному центрі "Чайка" на вулиці Гагаріна.

Про випадок повідомила мама з Рівного Яна Ткачук, син Кирило якої вдарився головою так, що отримав струс мозку. Вона опублікувала фото сина з розбитою головою і написала у соцмережі Фейсбук: 

Yana Tkachuk 15 год. · Результат прекрасно проведеного свята в одному з дитячих розважальних закладів під назвою "Курага" ( Результати - це струс мозку і сильний стрес(.

А там навіть і немає самого елементарного - це аптечки, і всім тупо "пофіг" на твоє дитя ( я вже мовчу про надання першої медичної допомоги (пфф, Ви про що?)


Адміністратор Олександр, якому так весело було в телефонній розмові, сказав, що персонал покрав медикаменти і в нього "дівчьонки" не компетентні (


Одним словом хороший сьогодні отримала урок ( Тепер в розважальний заклад " Курага" ні ногою (

Хтось можливо знає, як зробити так, щоб в них хоть аптечка з'явилась? 

У закладі "Курага" взяти коментар нам не вдалося, оскільки за вказаними на сайті закладу номерами телефонів слухавку ніхто не брав. 

Начальник управління Держпродспоживслужби Рівненщини Олександр Костюк каже, що для того, аби вони мали право здійснити якусь перевірку закладу, де травмувалася дитина, має бути звернення до них від батьків. Адже нині у державі перевірки бізнесу заборонені через мораторій:

Якщо буде хтось зі зверненням, зі скаргою, то тоді, звичайно, це питання буде розглядатися. Якщо буде підстава, що дитина потрапила уже в лікарню, то тоді, може, й буде підстава для позапланової перевірки. А ні, то просто виїдуть, роз’яснять ситуацію, поспілкуються, щоб вони мали відповідну аптечку. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень