У ляльковому театрі Рівного продаватимуть картини

Заради порятунку дітей

Наступного тижня у житті театру Рівного одразу дві важливі дати -  Міжнародний день лялькаря (21 березня) та Міжнародний день театру (27 березня).

Відзначати ці дати у театрі ляльок будуть уже цими вихідними. Зокрема у неділю, 18 березня, тут у фойє другого поверху відбудеться виставка-персоналія «Віталій Мельничук – художник від Бога».

Виставка присвячена 85-річчю від дня народження першого художника театру. Він народився 22 березня. Це спільний захід із Острозьким краєзнавчим музеєм.

Відвідувачі виставки зможуть придбати представлені картини. Виручені від продажу картин гроші будуть передані на лікування онкохворих дітей. Саме ця хвороба забрала життя художника у 1999 році. 

Крім того, у неділю маленьким глядачам покажуть вистави, художником-постановником яких був Віталій Мельничук. Це постановки: «Теремок» (початок об 11.00) та «Стережися Лева» (початок о 13.00).

Відкриття виставки відбудеться об 11.45.
 

Стеж за нашими новинами у  Telegram   

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень