У Квасилові виявили нарколабораторію

Виробництво наркотиків 40-річний чоловік налагодив прямо у себе вдома

Працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС викрили чергову нарколабораторію в Рівненському районі. 
У ході проведення санкціонованого обшуку в квартирі чоловіка міліціонери виявили лабораторне обладнання із залишками психотропної речовини та прекурсори. Все вилучене відправили для проведення експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
За цими фактами відкриті кримінальні проведення за частиною 1 статті 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та частиною 1 статті 113 (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням) Кримінального кодексу України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень