У краєзнавчому музеї ремонт

Принаймні, на реконструкцію нині закрито кілька відділень

Сьогодні нам стало відомо, що у кількох виставкових залах Рівненського обласного краєзнавчого музею відбуваєтсья реконструкція. Зокрема, на перошму поверсі роботи нині тривають у природничому відділі, у частині, де експонується рослинність Рівненщини. За словами працівників там частково оновиться експозиція та буде замінено меблі. 

Також триває ремонт і на другому поверсі музею у залах, де традиційно розміщується експозиція, присвячена часам і діяльності УПА. Там також буде оновлено меблі і відремонтовано саме приміщення. Як довго триватимуть ці роботи, та деталі робіт спробуємо з'ясувати далі. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень