У краєзнавчому музеї – виставка до сторіччя археолога Свєшнікова

Виставка «Археологія – моє життя» присвячена 100-річчю від дня народження відомого українського археолога

Початок – 2 жовтня 2015 року, о 12-й годині.

На виставці будуть представлені чисельні фотографії, оригінальні малюнки, виконані вченим під час розкопок, а також знайдені ним артефакти періоду первісної доби і козацьких часів.

Виставка розрахована на широке коло відвідувачів. Всіх тих, хто цікавиться історією краю у її персоналістичному аспекті.

ДОВІДКА

Ігор Свєшніков народився 19 жовтня 1915 року в Києві, але дитячі роки провів у с. Хотин Радивилівського р-ну, а юнацькі – у Дубно, де навчався в гімназії. Світове визнання Ігор Кирилович здобув унаслідок досліджень, які він протягом більш ніж 20 років проводив на полі Берестецької битви 1651 р. у с. Острів Радивилівського р-ну.

Сенсаційні знахідки стали основою музею, який відомий зараз як Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви 1651 року», а також окремої меморіальної зали в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень