У книгарні Рівненської облради хочуть спробувати робити презентації книг

З такою ідеєю до директора комунального підприємства облради «Рівнекнига» звернулася місцева письменниця-вишивальниця Олена Медведєва

Олена Медведєва відома тим, що почала вишивати книги. І вишила «Кобзар» Шевченка, твори Івана Франка тощо. Нині Олена Медведєва працює над вишиваною книгою з творами Ліни Костенко. ДО цієї роботи долучала відомих людей області. І ось презентувати свою книгу збирається у березні, на День народження Ліни Костенко, який відзначають 19 березня.

Розповідає директор «Рівнекниги» Юлія Хажанець:

Олена Медведєва запропонувала в  березні зробити презентацію в одній з наших книгарень до Дня народження Ліни Костенко.

 

Хочу спробувати, як воно буде проводити презентацію у книгарні. Треба буде зробити якусь перестановку, щоб людей запросити, щоб вони не стояли, десь крісла взяти.

Юлія Хажанець каже, що якщо презентація вдасться, а провести її хоче у книгарні у центрі Рівного – «Слово», то зв’яжеться з обласною Спілкою письменників, щоб презентувати у книгарнях «Рівнекниги» книги місцевих авторів. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень