«Маленька рівненська книгарня» відкриває новий сезон

Книгарня «Є» запрошує на зустріч книжкового клубу «Маленька рівненська книгарня» та обговорення книги Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня».

На нашу першу зустріч у новому сезоні обрано книгу, завдяки якій і з’явився цей книжковий клуб.

Жан Одинак — власник книжкової баржі «Літературна аптека» — точно знає, як вилікувати почуття, що не вважається захворюваннями й не діагностуються лікарями. Адже він — читач душ, тож кожному покупцеві добирає книги, які якнайкраще впораються із завданням вилікувати людський смуток, тугу чи зневіру. Все змінюється одного літнього дня після зустрічі з Катрін, глибоку печаль якої месьє Одинак сподівається вилікувати. Саме цей момент став переломним у житті Жана. Він вирушає в подорож до місця найболючіших спогадів – серця Провансу, аби пережити час страждань і віднайти себе.

Захід відбудеться сьогодні, у неділю, 24 вересня, о 18.00, у книгарні «Є», що на вул. Короленка, 2.

Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень