Письменник з Рівненщини пообіцяв свою нову книгу тому, хто зробить добро

Таке оголосив письменник зі Здолбунова Сергій Гридін

Сергій Гридін

Заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін - автор близько 15 книг для дітей, власник премії «Книга року ВВС-2012», переможець конкурсу «Краща книга Рівненщини» у номінаціях «Краще видання для дітей»  у 2013 році та «Краще видання для юнацтва та молоді» у 2015 році, лауреат конкурсу столичної Спілки письменників на найкращу книгу року "Глиняний кіт" цього року. Його книгами зачитуються діти. 

А нещодавно він видав книгу-повість для дорослих "Сапери". Це його спогади про службу у зоні АТО.

Сергій Гридін у соцмережі Фейсбук зробив оголошення:

Сергій Гридін Вчора · Подарую під подушку до Святого Миколая книжку людині, яка аргументовано одним реченням доведе, що те їй дуже потрібно, або ж зробить добру справу комусь іншому.)

У коментарях багато людей просили книжку у письменника: для бібліотек, благодійних аукціонів, для хлопців в АТО тощо. Втім, він вирішив подарувати її здолбунівчанці Валентині Лукашук і пояснив:

"Сапери" опиняться під подушкою Валентина Лукашук! Її добрі справи заслуговують на маленьку подяку. Дякую усім і бажаю теплих подарунків від рідних людей! 

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень